Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama

          MSE Teknoloji olarak kurumunuzun ihtiyacı olan altyapı gereksinimlerini belirleyerek en uygun maliyet ve en yüksek kalitede çözümler sunmaktayız. Kurumunuzun ihtiyacına göre Fiber Optik altyapılar oluşturabilir ya da UTP kablo altyapılarını profesyonel ekipmanlar ve pasif cihazlar kullanarak en yüksek hız ve stabilite uygulanmaktadır.

          Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerimiz ile hedeflediğimiz amaç, kurumlardaki bilgi sistemleri altyapısının düzenli ve performanslı çalışmasını temin etmektir. Bu amaca ulaşmak için, kurumun günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları tarafımızca sürekli olarak takip edilir.

          Ortaya çıkması mümkün darboğazlar önceden saptanır ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla birlikte bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır. Yapısal kablolama sistemi, bir binanın ses, veri, görüntü, kamera, hırsız alarm, güvenlik girişi, yangın alarm birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.